Sold out!
,

Zbuloni Drenushën Stella

Lilliputiens
Availability:

S’ka stok


Mosha: 9muaj

Përmasa: 23cm i gjatë

Drenusha Stella është personazhi më i ri nga Lilliputiens. Ajo kërkon një shok apo shoqe të re, që të zbulojë teksturat, unazat, tingujt e të fshehtat e tjera të saj!

Shiheni në video!

***

Ka çdo gjë të nevojshme për të nxitur shqisat me tinguj dhe materiale të reja ndërsa argëton të vegjëlit: pasyrë, lodër për dhëmbët, unaza, kërcitje letre, e shumë të tjera.

Një dhuratë ideal, që kombinon një lojë pellush shumë të butë dhe një lojë veprimi.

***

Si e gjithë linja e lodrave të Lilliputiens, është e gjitha për t’u eksploruar! Produkte me cilësi të lartë, materiale interesante, design klasik. 

 

3,800L

Sold out!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Zbuloni Drenushën Stella”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…