Sold out!
, ,

Zanat në këmbë

Djeco
Availability:

S’ka stok


Mosha: 3-6 vjeç

Stilizoni personazhet tuaja me zana e balerina simpatike duke shkuara rruazat, aksesorët e fletët njëra pas tjetrës.

Pasi të jenë krijuar, fëmijët mund të luajnë për orë të tëra me miqtë e tyre të rinj.

Seti përfshin udhëzime dhe gjithçka që duhet për të bërë 4 personazhe të ndryshme.

2,000L

Sold out!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Zanat në këmbë”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…