-33%
, , ,

Xhup i gjatë – Miso Moonlight

Konges Slojd

Xhupi i gjatë me mbushje puplash të imta pate, e bën shumë të ngrohtë, ultra të lehtë dhe me ajrosje perfekte gjatë dimrit.

11,000L 16,400L

Prioriteti:

Marka

Masa Kids

, , , , , ,

Materiali

Polyester, Pupla

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Xhup i gjatë – Miso Moonlight”

There are no reviews yet.