-37%
, , ,

Xhep Krevati Merlin, Misty Pink

Nobodinoz
Availability:

1 stok


Disa objekte të nevojshme e ndihmëse të bebushit nuk ka pse të jenë të shpërndara. Xhepi Merlin nga Nobodinoz vjen me 3 ndarje për të organizuar pelenat, biberonët, furçat e lojra të tjera të vogla, për t’i pasur pranë në djep ose në zonën e ndërrimit të bebushit. Përmban disa rripa pambuku për ta lidhur në mënyrë komode në vendin e dëshiruar.

  • Përmasat 60 x 1 x 30 cm
  • Material pambuk organik 100%
  • Çertifikatë OEKO-TEX® CLASS 1 certified fabrics
  • Dizenjuar dhe prodhuar në Barcelona me kujdes nga Nobodinoz.

2,200L 3,500L

1 stok

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Xhep Krevati Merlin, Misty Pink”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…