Sold out!
, ,

Xhepë Krevati Canvas Organiser + Designs

Childhome
Availability:

S’ka stok


Disa objekte të nevojshme e ndihmëse të bebushit nuk ka pse të jenë të shpërndara. Xhepi Canvas Organiser nga Childhome është i madhe dhe vjen me 5 ndarje për të organizuar pelenat, biberonët, furçat e lojra të tjera të vogla, për t’i pasur pranë në djep ose në zonën e ndërrimit të bebushit. Lidhësja simpatike e bënë të lehtë montimin.

    • Përmasat 60 x 5 x 50 cm
    • Material pambuk 100%

4,800L

Sold out!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Xhepë Krevati Canvas Organiser + Designs”

There are no reviews yet.