, ,

Xhaketë Mon Worker – Léviter

Konges Slojd
Availability:

2 stok


Xhaketë e lehtë, me butësi luksoze falë materialit 100% pambuk organik. Me qëndisje elegante dhe e kombinueshme me çdo veshje, sportive apo klasike.

  • Njësoj e përshtatshme për djem ose vajza;
  • Masat janë reale. Zgjidhni masën sipas moshës aktuale të fëmijës.

12,800L

Prioriteti:

20,600L for 2 item(s)
Marka

Masa Kids

, , , ,

Materiali

100% pambuk organik

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Xhaketë Mon Worker – Léviter”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…