Sold out!
, , ,

Vizatoni hap pas hapi, Josephine

Djeco
Availability:

S’ka stok


Mosha: 3-6 vjeç

Mësoni të vizatoni princesha, kukulla, cupcakes, karroca me kuaj e shumë figura të tjera nga përrallat! Udhëzimet jepen hap pas hapi duke ndjekur shëmbujt.

Kutia përmban: 12 karta me ilustrime nga dy anët për të vizatuar, një tabelë vizatimi, një fshirëse dhe një marker

Design-i nga Olivier Latyk

2,300L

Sold out!

Compare
Mosha

,

Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Vizatoni hap pas hapi, Josephine”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…