-12% Sold out!
, , ,

Veshje e plotë krevati – Cherry

Konges Slojd
Availability:

S’ka stok


Setet e krevatit të fëmijës nga Konges Slojd kanë besimin e të gjithë prindërve të rinj, në kërkim të materialeve më të mira për fëmijët e tyre, design elegant dhe të ripërdorshme për vite, pa e humbur cilësinë dhe butësinë.

Ku ka më ëmbël sesa të flesh mbi një kopsht me qershi të vogla?!

Ky seti vjen me 3 pjesë

  1. Anësoren e krevatit 360cm e gjatë x 30cm e lartë
  2. Zarfin e jorganit 100cm x 140cm
  3. Këllëfin e jastëkut 40x45cm

Seti është i paketuar në një çantë pëlhure me të njejtin design, i cili mund të përdoret për pazar, për lodra dhe shumë qëllime të tjera

  • Prodhuar me 100% pambuk organik, pa pesticide dhe asnjë lëndë toksike në pëlhurë.
  • Shumë vite përdorim: Seti i krevatit ruan butësinë pas çdo larjeje, cilësi e pambukut organik.

 

15,900L 18,000L

Sold out!

Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Veshje e plotë krevati – Cherry”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…