-13%
, , ,

Veshje e plotë krevati – Limonë

Konges Slojd
Availability:

1 stok


set carcafesh

Setet e krevatit të fëmijës nga Konges Slojd kanë besimin e të gjithë prindërve të rinj, në kërkim të materialeve më të mira për të fëmijët e tyre, design elegant dhe të ripërdorshme për vite, pa e humbur cilësinë dhe butësinë.

Motivet e limonëve të vegjël zbukurojnë me shumë shije krevatin e bebushit!

Ky seti vjen me 3 pjesë

  1. Anësoren e krevatit 360cm e gjatë x 30cm e lartë x 4cm e trashë
  2. Zarfin e jorganit 100cm x 140cm
  3. Këllëfin e jastëkut 40x45cm

Anësorja e krevatit është veçanërisht e trashë, prej sfungjeri 4cm të trashë për komoditet dhe siguri më të lartë. Copa e pambuktë e saj mund të hiqet me zinxhirë dhe të lahet veçmas.

Seti është i paketuar në një çantë pëlhure me të njejtin design, i cili mund të përdoret për blerje, për lodra dhe shumë qëllime të tjera

  • Prodhuar me 100% pambuk organik, pa pesticide dhe asnjë lëndë toksike në pëlhurë.
  • Shumë vite përdorim: Seti i krevatit ruan butësinë pas çdo larjeje, cilësi e pambukut organik.

 

18,800L 21,700L

1 stok

Loading...
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Veshje e plotë krevati – Limonë”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…