,

Varëse druri e hapur – Tipi

Childhome
Availability:

3 stok


Kjo garderobë e hapur është ideale për dhome tipi dhe aventurierin tuaj të vogël. Stenda e rrobave ka një raft në fund dhe një shkop për të varur rrobat e fëmijës.

  • Dru ahu, prodhuar në BE
  • Përmasa: 107 x 48 x 137 cm

13,800L

3 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Varëse druri e hapur – Tipi”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…