Sold out!

Valixhe – Qershi, KS

Konges Slojd
Availability:

S’ka stok


Mosha: 3 vjeç

Valixhe për fëmijë, për udhëtime dhe fundjava!

  • Cabin Size
  • Me 4 rrota, të dyfishta, rrotulluese 360 gradë
  • Kyçet me sistem të koduar, TSA Lock®
  • Një dorezë të jashtme dhe një dorezë me lartësi të rregullueshme, 4 nivele.
  • Disa ndarje të brendshme: ndarje me zinxhir, me rrjetë dhe me shirita
  • Përmasat41 x 31 x 21
  • Vëllimi: 25 L.
  • Materiali: ABS P

13,000L

Sold out!

Përmasa 45 × 31 × 21 cm
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Valixhe – Qershi, KS”

There are no reviews yet.