Sold out!
,

Universale / Rrjetë kundër insekteve – Orangery

Konges Slojd
Availability:

S’ka stok


Rrjeta kundra insekteve mund të jetë shumë simpatike dhe aspak e mërzitshme!

Madhësi universale për t’ju përshtatur çdo karroce, të madhe apo të vogël!

Vjen një çantë e vogël e cila mund të lidhet pas karrocës!

4,300L

Sold out!

Compare

 

Siguria

EN 1888-1:2018 / EN 1888-2:2018

Ngjyra

,

Marka

Mirmbajtja

Lahet vetëm me dorë

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Universale / Rrjetë kundër insekteve – Orangery”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…