, ,

Uniformë Sailor

Konges Slojd

Uniforma blu e marinarit, me jakën klasike, risjellë me shumë stil nga Konges Sløjd, për djem ose vajza

  • Seti vjen me dy pjesë: pantallona të shkurtra dhe këmishë të bardhë me jakën e madhe blu
  • 100% pambuk organik
  • Masat janë reale; rekomandojmë përgjithësisht të zgjidhni masën sipas moshës aktuale të fëmijës. 

11,000L

Prioriteti:

Marka

Masa Kids

, , ,

Materiali

95% pambuk organik, 5% elastene

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Uniformë Sailor”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…