Sold out!

Tutinë, sapolindur, Petit Biscou

Konges Slojd
Availability:

S’ka stok


Tutinë përkëdhelëse për të sapolindur, deri 3 muaj! 

  • Me lule të vogla të kuqe;
  • 100% pambuk organik;
  • Masa dhe prerja e markës daneze është ideale për 3 muajt e parë.

 

4,600L

Sold out!

Compare
Marka

Ngjyra

Materiali

100% Pambuk organik

Masa

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Tutinë, sapolindur, Petit Biscou”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…