,

Tutinë Rainbow Kitty

Konges Slojd
Availability:

1 stok


Një tutinë e bukur me mace të vogla nga koleksioni Rainbow Kitty, i Konges Sløjd. Mbërthehet anash me butona, deri tek këmbët. 

  • 100% pambuk organik, e butë, miqësore me lëkuren e të porsalindurëve
  • Masa dhe prerja e bollshme e markës daneze është ideale për 3 muajt e parë.

 

4,600L

Prioriteti:

Marka

Materiali

100% Pambuk organik

Masa Kids

,

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Tutinë Rainbow Kitty”

There are no reviews yet.