,

Tutinë Miso Moonlight

Konges Slojd
Availability:

4 stok


Një tutinë e bukur me maçokun Miso të Konges Sløjd. Mbërthehet anash me butona, deri tek këmbët. 

  • 100% pambuk organik, e butë, miqësore me lëkuren e të porsalindurëve
  • Masa dhe prerja e bollshme e markës daneze është ideale për 3 muajt e parë.

 

4,600L

Prioriteti:

Marka

Materiali

100% Pambuk organik

Masa Kids

,

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Tutinë Miso Moonlight”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…