,

Tutë e ngrohtë me kapuç – Lemon

Konges Slojd

Tutë e ngrohtë me kapuç, me dinosaur të vegjël. Vjen me mbushje nga brenda për shumë ngrohtësi! Brenda dhe jashtë fëmijët përkëdhelen me butësinë e pambukut organik të Konges Sløjd.

  • Masat janë reale; rekomandojmë përgjithësisht të zgjidhni masën sipas moshës aktuale të fëmijës. 

6,850L

Prioriteti:

Marka

Masa Kids

, , , ,

Materiali

100% pambuk organik

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Tutë e ngrohtë me kapuç – Lemon”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…