,

Tuta Arc en Ciel

Konges Slojd
Availability:

3 stok


Tuta sportive e të ngrohta, me butësinë e veçantë të pambukut organik të Konges Sløjd.

Shumë komode dhe të lehta për t’u veshur e hequr.

  • Masat janë reale; rekomandojmë përgjithësisht të zgjidhni masën sipas moshës aktuale të fëmijës. 

5,200L

Prioriteti:

Marka

Masa Kids

, , , , , , ,

Materiali

90% pambuk organik, 10% polyester

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Tuta Arc en Ciel”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…