6 Tubetë ngjitëse me xixa

OOLY
Availability:

6 stok


  • Teknika: Ngjitëse
  • E veçanta: Përdorni ngjitëse të përzier me shumë, shumë xixa…në një mori projektesh arti & shkolle! Ngjyrat e xixave janë të shndritshme, neon dhe efekti është shkëlqyes! Lëreni të thahet.
  • Seti përmban: 6 tubetë me ngjyra të ndryshme.

***

Mjetet kancelarike dhe artistike të OOLY vijnë si ylber ngjyrash! Ato janë dizenjuar për të gëzuar fëmijët në shkolla, fëmijët më të vegjël, që sapo kanë zbuluar dashurinë për ngjyrat e vizatimet, si edhe për çdo të rriturit në zyra & profesione! Zbuloni një koleksion të gëzueshëm me stilolapsa, ngjyra, markers, stickers, blloqe e fletore! Të gjitha ju ftojnë të krijoni e ëndërroni mbi tavolinën e punës! OOLY, Seriously Cute!

OOLY është rigoroz në çështjet e sigurisë dhe testimit të produkteve. Për më shumë mbi sigurinë dhe pastërtinë e produkteve OOLY, lexoni detajet më poshtë.

1,300L

6 stok

Loading...
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “6 Tubetë ngjitëse me xixa”

There are no reviews yet.