,

Treni më i gjatë në botë (2m) – Puzzle 54pj, Londji

Londji
Availability:

2 stok


  • Mosha: 5 vjeç
  • 54 pjesë

Ilustrimi fantastik i këtij puzzle tregon trenin Londji me pasagjerët më të veçantë në secilin vagon, që do t’i kënaqë të vegjëlit e të rriturit! Bëhuni gati se puzzle është vërtet, vërtet i gjatë, një tren plot 2 metër!  Vjen dhe në një kuti të bukur dhuratë, që të përgatit për aventurën që ju pret! 

  • Ilustrimi: Txell Darne
  • Përmasa e përfunduar: 200 x 15 cm
  • Materiali: Karton i ricikluar
  • Krijuar dhe prodhuar në Spanjë, nga Londji: një projekt bashkëkohor ku takohen arti, loja dhe origjinaliteti në mënyrë të qëndrueshme, duke respektuar natyrën dhe mjedisin e punës, që nga viti 2004.

4,500L

2 stok

Loading...
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Treni më i gjatë në botë (2m) – Puzzle 54pj, Londji”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…