, , ,

Transfer Stickers – Savana, shkretëtira dhe Poli i Veriut

Djeco
Availability:

3 stok


Mosha: 4-8 vjeç

90 stickers për të transferuar në 3 sfonde të ilustruara.

Thjesht fërkoni sticker-in e dëshiruar me një laps ose majë për ta transferuar mbi sfond.

Përmban 3 sfonde dhe 3 fletë me stickers.

Design-i nga Amanda Piu

1,600L

3 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Transfer Stickers – Savana, shkretëtira dhe Poli i Veriut”

There are no reviews yet.