, ,

Tournanimo – Rrotullo & Formo

Djeco
Availability:

3 stok


Mosha: 2 vj

Pjesët e puzzle janë të lidhura pas kutisë së drurit. Rrotulloni pjesët për të formuar 3 nga figurat: një luan, një panda dhe një bretkosë.

2,000L

3 stok

Loading...
Përmasa 13 × 13 × 3.5 cm
Mosha

Marka

Materiali

Dru

Siguria

Bërë nga materiale jo toksike, bojra jo-toksike, sipas rregulloreve EN71 & ASTM. EN71 është një set standardesh europiane të Sigurisë së Produkteve, që vlen për të gjitha lodrat e shitura në Bashkimin Europian. EN 71, i cili është gjithashtu pjesë e direktivës CE, është vendosur për të siguruar që të gjitha lodrat e shitura në BE plotësojnë disa standarde minimale të sigurisë sipas faktorëve të mëposhtëm: mekanik, zhurmës, zjarrit, përbërjes kimike, sigurisë elektrike, higjienës, rrezatimeve të dëmshme

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Tournanimo – Rrotullo & Formo”

There are no reviews yet.