Top plazhi 3D, Sirena

SunnyLife
Availability:

7 stok


Top plazhi/pishine transparent me një të veçantë: bishti i sirenës fryhet bashkë me topin dhe ka efektin e një aventure në det me sirenën e zhytyr në top!!

  • ø 32 cm
  • Me fryrje
  • Shumë rezistent, me PVC rezistente 0.18mm
  • Përfshinë pullë për riparim në rast shpimi
  • Jo ​​toksike, PVC pa Phthalate 

***

Lilú Kids është rishitës i autorizuar i produkteve origjinale nga Sunnylife Australia. 

2,400L

7 stok

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Top plazhi 3D, Sirena”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…