Sold out!
,

Top i Vogël, Gara

Djeco
Availability:

S’ka stok


Top nga Djeco:

  • Diametër, mesatar: ø 15 cm
  • I fryrë gati! Mund të ri-fryhet përsëri me pompë ajri, nëse shfryhet gjatë përdorimit.
  • PVC e trashë dhe rezistent, me dizajnin klasik të artistëve të Djecos!

630L

Sold out!

Compare
Përmasa 15 cm
Mosha

Marka

Materiali

PVC pa Phthalate / Jo-toksik

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Top i Vogël, Gara”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…