,

Top i Vogël , Kotelja

Djeco
Availability:

3 stok


Top i vogël nga Djeco.

  • Diametër ø 12 cm
  • I fryrë gati! Mund të ri-fryhet përsëri me pompë ajri, nëse shfryhet gjatë përdorimit.
  • PVC e trashë dhe rezistent, me dizajnin klasik të artistëve të Djecos!

630L

3 stok

Loading...
Përmasa 12 cm
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Top i Vogël , Kotelja”

There are no reviews yet.