Sold out!
, ,

Tinyly – Luz & Light

Djeco
Availability:

S’ka stok


Kukulla e vogël Luz shoqërohet nga laterna dhe qiri i saj, si edhe nga maskoti Light.  

Luz & Light nga koleksioni poetik dhe origjinal i figurinave Tinyly, krijuar  nga ilustrues artistik bashkëkohorë dhe imagjinata e tyre.

Përmasat 8 cm 

Mosha: 4vjeç

 

 

1,600L

Sold out!

Përmasa 8 cm
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Tinyly – Luz & Light”

There are no reviews yet.