, ,

Tinyly – Elfe & Bolero

Djeco
Availability:

5 stok


Kukulla e vogël Elfe është një elf, me veshët me majuc dhe me krahë, si dhe shoqërohet nga maskoti i saj, elefanti Bolero. 

Elfe & Bolero nga koleksioni poetik dhe origjinal i figurinave Tinyly, krijuar  nga ilustrues artistik bashkëkohorë dhe imagjinata e tyre.

Përmasat 8 cm 

Mosha: 4vjeç

 

 

1,600L

5 stok

Loading...
Përmasa 8 cm
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Tinyly – Elfe & Bolero”

There are no reviews yet.