,

Tigri i Bardhë

Collecta
Availability:

2 stok


Tigri i Bardhë nuk është një lloj i veçantë tigri. Është shpallur në rrezik zhdukje.

  • Madhësia Adult: 11cm x 5.5cm
  • Madhësia e Këlyshit: 6cm x 5cm
  • Dizenjuar në detaje të imta, që nga forma e deri tek rrudhat dhe struktura kockore, për një eksperiencë të vërtetë takimi
  • Pa BPA, pa phthalates dhe asnjë material të rrezikshëm

****

Collecta është një nga prodhuesit më të mëdhenj në botë të replicave të kafshëve. Replicat janë të cilësisë më të lartë, si në skulpturë ashtu edhe në dizajnin e detajuar. Përdoren për të luajtur, për qëllime edukative, ndërgjegjësimin për speciet në rrezik zhdukje dhe ndërgjegjësimin për mbrojtjen e mjedisit.

 

850L1,200L

Prioriteti:

Marka

Masa Kids

,

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Tigri i Bardhë”

There are no reviews yet.