-31% Sold out!
, ,

Termometër ujë, silikon – Blush

Konges Slojd
Availability:

S’ka stok


Temperatura e sigurt dhe e rehatshme e banjës për foshnjet është 38 gradë C. Kjo vlen edhe për fëmijët më të rritur!

KUJDES: Kjo nuk është lodër. Synoni për ujë rreth 38 gradë C, dhe sigurohuni që dhoma të jetë e ngrohtë. Gjithmonë kontrolloni temperaturën e ujit me dorë para se të lani fëmijën tuaj. Sigurohuni që ta mbani produktin larg objekteve të mprehta. Hiqni të gjitha paketimet para përdorimit.

1,800L 2,600L

Sold out!

Përmasa 12.5 × 14.5 cm
Marka

Ngjyra

Materiali

Silikon

Mirmbajtja

Pastrojeni në ujë të vakët me sapun dhe thajeni me një peshqir. Mos përdorni kimikate në termometër

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Termometër ujë, silikon – Blush”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…