, ,

Termometër pa kontakt, Beaba – Trupi & Mjedisi

Beaba
Availability:

3 stok


Termometri pa kontakt, me infrared është për të gjithë familjen:

  1. Mat temperaturën e trupit – në ball ose në vesh- me zgjedhje digjitale: Child / Adult (leximi ndryshon në varësi të moshës);
  2. Mat temperaturën e mjedisit & sendeve: dhomës, ujit të vaskës, ushqimit dhe lëngjeve (p.sh. qumështit të bebit)  
  3. Super i Shpejtë: Leximet merren 1 sekondë

Me ekran modern dhe user-friendly:

  • Ekrani ndez dritë të gjelbër për temperaturën e fëmijës deri 37.5 Celcius dhe të kuqe 37.5 Celcius, kur jep dhe një sinjal alarmi paralajmërues
  • Ekran LCD, lexim edhe në errësirë
  • Mund të bëhet Silent Mode, për të mos shqetësuar sidomos fëmijët kur i masni temperaturën në gjumë
  • Memoria e lartë: mund të tregohen deri 20 matjet e fundit
  • Marzhi gabimit në matje: i pandjeshëm

7,500L

3 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Termometër pa kontakt, Beaba – Trupi & Mjedisi”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…