, ,

Termus Ushqimi Ushqimi XL – 500ml Dark Blue

Beaba
Availability:

2 stok


500ml

Kuti termike ushqimi nga Beaba, me kapacitet hapësire të madhe, 500ml. Ideale për ushqime jo solide, si supë, smoothies dhe snacks & fruta.

Vakumi mes mureve të kutisë i mban ushqimet e ngrohta ose të ftohta nga -20 gradë C në 100 gradë C.

Koha e insulimit: 5h të ngrohta dhe 7h të ftohta, pa humbur shijen dhe aromën.

  • 100% inoks;
  • Rekomandohet të lahet me dorë;
  • Jo në lavastovilje;
  • Jo në mikrovalë;
  • Jo në ngrirje;
  • Mos e tejmbushni me pije të nxehta.

 

 

3,500L

2 stok

Loading...
Compare
Përmasa 12 × 8.8 cm
Mosha

Marka

Materiali

Inox, Silikon në mbyllje

Mirmbajtja

Rekomandohet të lahet me dorë Jo në lavastovilje; Jo në mikrovalë; Jo në ngrirje.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Termus Ushqimi Ushqimi XL – 500ml Dark Blue”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…