, ,

Termus Ushqimi – Green

Beaba
Availability:

5 stok


300ml

Kuti termike ushqimi nga Beaba ideale për ushqime jo solide, si supë, smoothies, etj, por edhe për snacks të vogla.

Vakumi mes mureve të kutisë i mban ushqimet e ngrohta ose të ftohta nga -20 gradë C në 100 gradë C.

Koha e insulimit: 5h të ngrohta dhe 7h të ftohta, pa humbur shijen dhe aromën.

  • 100% inoks;
  • Rekomandohet të lahet me dorë;
  • Jo në lavastovilje;
  • Jo në mikrovalë;
  • Jo në ngrirje;
  • Mos e tejmbushni me pije të nxehta.

 

 

2,800L

5 stok

Loading...

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Termus Ushqimi – Green”

There are no reviews yet.