Sold out!
, ,

Tendë – Hut, Oriental

Djeco
Availability:

S’ka stok


lilukids

Tenda Hut vjen me stil oriental dhe ngjyra të buta, me një derë që mund të mbyllet, për të nxitur lojën me role dhe imagjinatën e fëmijëve! Ata mund të fshihen, të luajnë, të lexojnë dhe të pushojnë brenda saj!

  • Hapet dhe mblidhet lehtësisht. Është e pajisur me shkopinj që formojnë strukturën.
  • Përmasa e montuar: diametër ø106cm x 130 cm e lartë
  • E përshtatshme që nga mosha 12 muaj
  • Ideale edhe për t’u vendosur edhe në oborr.

9,200L

Sold out!

Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Tendë – Hut, Oriental”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…