Sold out!
, , ,

Tenda Tipi – Nevada Natural

Nobodinoz
Availability:

S’ka stok


Dekoret e dhomave moderne të fëmijëve kane ndryshuar rrënjësisht me tendat klasike të Nobodinoz, si një vend ku mund të luajnë, lexojnë e imagjinojnë lirshëm.

100% pambuk organik Oeko-Tex, hapje katrore dhe shkopinjë druri, tendat Nevada janë një must-have për të gjithë fëmijët

  • Përmasa e hapur: 152  e lartë x ø 120 cm
  • Përfshin dekorin prej druri me pendë dhe një cantë për ta ruajtur apo transportuar (p.sh në plazh si çadër)
  • Dizenjuar dhe prodhuar në Barcelona me kujdes nga Nobodinoz.

21,000L

Sold out!

Marka

Ngjyra

Materiali

Pambuk organik, dru

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Tenda Tipi – Nevada Natural”

There are no reviews yet.