-54%
, , ,

Teddy Suit – Arctic Sea

Konges Slojd

Xhup i gjatë për fëmijë të vegjël, tip jumpsuit:

  • 100% organik, me mbushje të plotë.
  • Me kapuç
  • Duart dhe këmbët mund të mbulohen si dorashka ose zbulohen, falë palosjes së mëngëve dhe pjesës së këmbëve.
  • Mbyllja me zinxhir

 

4,200L 9,200L

Prioriteti:

Marka

Masa Kids

, , , , ,

Materiali

Pambuk Organik

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Teddy Suit – Arctic Sea”

There are no reviews yet.