,

Tavolinë & 2 Karrige – Dru & Metal

Childhome
Availability:

3 stok


Shumë e rëndësishme gjatë rritjes së fëmijëve është tavolina e vogël në shtëpi. Ata do të ndjejnë se shtëpia është menduar e përshtatur edhe në përmasat e tij të vogla e të arritshme lehtësisht. 

Jo vetëm nxit fëmijën të punojë mbi letra e punë krijuese, por edhe shton ndjenjën e pavarësisë e vetbesimin.

  • Tavolina e vogël prej druri dhe karrige janë përforcuar me strukturë metali, janë jetëgjatë, për të të gjithë fëmijërinë 
  • Design klasik, ngjyrë natyrale druri ahu, për t’ju përshtatur çdo interieri dhome
  • Mund të përdoren për vite
  • Përmasa e Tavolinës 60 x 60 x 45 cm
  • Përmasat e karriges 37 x 39 x 50 cm
  • Prodhuar në Antwerp nga Childhome.be

28,600L

3 stok

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Tavolinë & 2 Karrige – Dru & Metal”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…