,

Tavolinë Aktivitetesh – Sweet Cocoon, Janod

Janod
Availability:

2 stok


Mosha: 12 muaj

Kjo tavolinë e bukur, me ngjyra të buta është si një mini-playground në shtëpi, nga koleksioni Sweet Cocoon i Janod.

  • Tavolina me 6 lojra të integruara, për argëtim, aftësi motorrike dhe koordinim!
  • Ka shumë gjëra për të bërë: një shinë rrethore sa tavolina për të luajtur me tren ose makina, forma me vrimë për të futur në 2 kunja, mekanizma për të rrotulluar, labirint me tela për të lëvizur gurët nëpër të…
  • Mund të ulni ose ngrini këmbët e tavolinës, për t’ja përshtatur gjatësisë së fëmijës.

Materiali: Dru qershie, bojra ujë

Përmasa: ø 55c dhe 14 cm e lartë nga toka në pozicionin e ulët dhe 22.5 cm në pozicionin e ngritur.

***

Janod është një ndër markat më tradicionale dhe simbolike franceze, e cila që nga viti 1975 krijon dhe prodhon lojra druri, lojra edukative dhe argëtuese bazuar në prototipe origjinale.

Disa nga lojrat klasike të Janod janë aq popullore në Francë, sa duket të mbash në dorë një pjesë historie që kanë shënuar fëmijërinë e shumë brezave. 

Për të sjell një lojë të re, duhet 1 vit nga idea fillestare dhe hedhja në treg. 

Lojrat janë të trashëgueshme. Lojrat dhe paketimet janë punuar me dru apo materiale të riciklueshme. 

11,800L

2 stok

Loading...
23,000L for 2 item(s)
Përmasa 40 × 40 × 56 cm
Mosha

Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Tavolinë Aktivitetesh – Sweet Cocoon, Janod”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…