, ,

Tattoos, Elf & Përralla

Londji
Availability:

6 stok


Mosha: 3 vjeç

Elfë, unicorn dhe personazhe fantastike përrallash në një set me 10 tattuazhe dizenjuar plot shije nga Londji. Janë të pastra, të sigurta, shumë argëtuese për fëmijët dhe janë prodhuar në Europë!

  • Seti përmban: 10 tattoo
  • Ilustrimet nga ulio Blasco, Sr. López

***

Krijuar dhe prodhuar në Spanjë, nga Londji: një projekt bashkëkohor ku takohen arti, loja dhe origjinaliteti në mënyrë të qëndrueshme, duke respektuar natyrën dhe mjedisin e punës, që nga viti 2004.


950L

6 stok

Loading...
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Tattoos, Elf & Përralla”

There are no reviews yet.