, ,

Tattoo – Unicorns

Djeco
Availability:

3 stok


Tatoo një-përdorimshe me dizajne fantastike!

Seti përmban 2 fletë me tatoo të madhësive të ndryshme me temën e unicornëve!

  • Hiqen lehtë me ujë & sapun
  • Totalisht të sigurta dhe të testuara për lëkurën e fëmijëve.

Zgjidhni artikuj kancelarikë për fëmijë cilësor dhe jo toksike nga Djeco! 

 

850L

3 stok

Loading...

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Tattoo – Unicorns”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…