,

Tas me bazë silikoni – Princi i Vogël

Petit Jour Paris
Availability:

4 stok


 

Një tas me bazë silikoni funksional, që ngjitet në tavolinë për të shmangur hedhjen e ushqimit në tokë nga bebet.

ø 14cm

***

Melamin, pa BPA: për standardet e cilësisë dhe sigurisë shihni Detaje rreth produktit më poshtë.

Njihuni me një nga tregimet më të bukura në botë (libri shqip)

1,900L

4 stok

Loading...

Siguria e produkteve të Petit Jour

Të gjitha produktet e Petit Jour mund të gjurmohen me anë të shenjave të gdhendura mbi to.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Tas me bazë silikoni – Princi i Vogël”

There are no reviews yet.