,

Tapet silikoni dushi – Strawberry

Konges Slojd
Availability:

6 stok


Me sistem anti-rrëshqitje perfekte, tapeti prej silikoni i shton orës së dushit siguri, por është edhe argëtues për fëmijët, me formën prej luleshtrydhe dhe ngjyrë të kuqerremtë.

Përmasa: 44×50 cm

Nuk ka PVC, BPA & Phthalates

100% Silikon

3,800L

6 stok

Përmasa 44 × 50 cm
Marka

Konges Slojd

Ngjyra

Bezhë

Materiali

Silikon

Në lavatriçe me cikël të butë

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Tapet silikoni dushi – Strawberry”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…