,

Tapet silikoni dushi – Dino

Konges Slojd
Availability:

6 stok


Me sistem anti-rrëshqitje perfekte, tapeti prej silikoni i shton orës së dushit siguri, por është edhe argëtues për fëmijët, me formën prej luleshtrydhe dhe ngjyrë të kuqerremtë.

Përmasa: 44×50 cm

Nuk ka PVC, BPA & Phthalates

100% Silikon

3,800L

6 stok

Loading...
Përmasa 44 × 50 cm
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Tapet silikoni dushi – Dino”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…