, ,

Tabela me 2 anë – Janod

Janod
Availability:

4 stok


Mosha: 3 vjeç

Kjo tablë prej druri, praktike për t’u mbajtur me vete kudo, me ngjyra të buta, do ta lejojë fëmijën të shprehë kreativitetin e në dy sipërfaqe:

  • Njëra anë është tabelë e bardhë, për të vizatuar me markers dhe është magnetike, ndërsa ana tjetër është tabelë e zezë për të vizatuar me shkumësa.

Pjesa e poshtme, mbajtësja e kancelarisë është e lëvizshme. Mund të përdoret si bazament i tabelës, apo të hiqet.

Aksesorë të përfshirë: 2 shkumësa të mëdhenj, një fshirëse.

Shihni videon e produktit!

Materiali: Dru

Përmasa: 54 x 23 x 40 cm

***

Janod është një ndër markat më tradicionale dhe simbolike franceze, e cila që nga viti 1975 krijon dhe prodhon lojra druri, lojra edukative dhe argëtuese bazuar në prototipe origjinale.***

Disa nga lojrat klasike të Janod janë aq popullore në Francë, sa duket të mbash në dorë një pjesë historie që kanë shënuar fëmijërinë e shumë brezave. 

Për të sjell një lojë të re, duhet 1 vit nga idea fillestare dhe hedhja në treg. 

Lojrat janë të trashëgueshme. Lojrat dhe paketimet janë punuar me dru apo materiale të riciklueshme. 

6,500L

4 stok

Loading...
Përmasa 54 × 23 × 40 cm
Mosha

Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Tabela me 2 anë – Janod”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…