, ,

Tabela e Zezë klasike – Janod

Janod
Availability:

2 stok


Mosha: 3 vjeç

E gjithë familja do të dojë të vizatojë me dërrasën e zezë! Me stilin e saj të përjetshëm dhe linjat e pastra, tabela është mjeti ideal për zhvillimin e imagjinatës dhe kreativitetit të të vegjëlve.

  • Vjen me 3 shkumësa dhe 1 furçë, si dhe mund të vendoset ku të dëshironi!
  • Falë këmbëzës së lëvizshme në pjesën e pasme, fëmijët të vizatojnë në nivelin e syve dhe mund ta qëndrojnë para saj për shumë kohë pa u lodhur.
  • Nuk rrëshket pasi ka një shtresë të hollë silikoni poshtë saj

Materiali: Dru i certifikuar nga FSC®.

Përmasa: 38 x 28 x 1.5cm

***

Janod është një ndër markat më tradicionale dhe simbolike franceze, e cila që nga viti 1975 krijon dhe prodhon lojra druri, lojra edukative dhe argëtuese bazuar në prototipe origjinale.***

Disa nga lojrat klasike të Janod janë aq popullore në Francë, sa duket të mbash në dorë një pjesë historie që kanë shënuar fëmijërinë e shumë brezave. 

Për të sjell një lojë të re, duhet 1 vit nga idea fillestare dhe hedhja në treg. 

Lojrat janë të trashëgueshme. Lojrat dhe paketimet janë punuar me dru apo materiale të riciklueshme. 

4,500L

2 stok

Loading...
Përmasa 38 × 28 × 1.5 cm
Mosha

Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Tabela e Zezë klasike – Janod”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…