Tabak i madh për ngjyrosje – USA Road Trippin’

Availability:

6 stok


Udhëtoni nëpër SHBA dhe shihni vende, ndërtesa dhe panoramat më të bukura të kontinentit.

Tabaku hapet deri në 1.83m dhe është fantastik për lojë në grupe apo thjesht për të kaluar një mbasdite në shtëpi.

Mund të ngjyrosni me: lapsa me ngjyra, lapustila, markers dhe bojra të tjera të ngjashme me to.

2,400L

6 stok

Loading...

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Tabak i madh për ngjyrosje – USA Road Trippin’”

There are no reviews yet.