,

T-Shirt Dansosaurus

Konges Slojd
Availability:

2 stok


T-shirt 100% pambuk organik, material i plotë, qëndron i butë dhe ngjyrat e bukura pas çdo larje.

  • Masat nga 12 muaj në 10 vjeç
  • 100% pambuk organik nga Konges Sløjd.
  • Masat janë reale; rekomandojmë përgjithësisht të zgjidhni masën sipas moshës aktuale të fëmijës. 

3,400L

Prioriteti:

12,200L for 2 item(s)
Marka

Masa Kids

, , , , , , ,

Materiali

100% pambuk organik

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “T-Shirt Dansosaurus”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…