Syze Ujë – Monty the Monster

SunnyLife
Availability:

6 stok


From pool to cool! Syzhet e plazhit fantastike, design i ri 2022, dhe jemi gati për në ujë!

  • 380-UV lente mbrojtëse nga rrezatimi ultraviolet, të përshtatshme për përdorim jashtë.
  • Lente e brendshme antimjegull, për shikueshmëri të qartë nën ujë
  • Gjatësia e rripit e rregullueshme, prej silikoni, që nuk rrëshqet.
  • Jo ​​toksike, Pa Phthalate 

Zgjidhni materialet PVC jo toksike për fëmijët tuaj, të cilësisë së lartë. Produktet e plazhit nga Sunnylife Kids Australia tashmë mund t’ju shoqërojnë me pushimet tuaja ndër vite! Ato janë rezistente në ujë dhe sfidojnë fëmijët më trazovaç!

***

Lilú Kids është rishitës i autorizuar i produkteve origjinale nga Sunnylife Australia. 

2,200L

6 stok

Loading...
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Syze Ujë – Monty the Monster”

There are no reviews yet.