,

Struci

Collecta
Availability:

2 stok


Struci është zogu më i madh në botë! Mund të ndjejë një luan që po e gjuan nga shumë larg. Mund të vrapojë me shpejtësi deri 70km/h, kur vrapon për t’i shpëtuar grabitqarëve.

  • Madhësia 7.5cm x 9cm
  • Dizenjuar në detaje të imta, që nga forma e deri tek rrudhat dhe struktura kockore, për një eksperiencë të vërtetë takimi
  • Pa BPA, pa phthalates dhe asnjë material të rrezikshëm

****

Collecta është një nga prodhuesit më të mëdhenj në botë të replicave të kafshëve. Replicat janë të cilësisë më të lartë, si në skulpturë ashtu edhe në dizajnin e detajuar. Përdoren për të luajtur, për qëllime edukative, ndërgjegjësimin për speciet në rrezik zhdukje dhe ndërgjegjësimin për mbrojtjen e mjedisit.

 

1,200L

2 stok

Loading...
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Struci”

There are no reviews yet.