-25%
, , ,

Storm Onesie – Kalamata

Konges Slojd

Xhup tip jumpsuit për fëmijë të vegjël.

Xhupi ka një shtresë të jashtme BIONIC FINISH ECO, me veti izoluese, i cili e bën të papërshkueshëm nga era dhe kundra ujit.

  • Kapuçi mund të hiqet
  • Mbyllja me zinxhir

 

7,200L 9,600L

Prioriteti:

Marka

Masa Kids

, , ,

Materiali

Nylon jashtë, brenda pambuk organik

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Storm Onesie – Kalamata”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…