Sold out!
, ,

Stilolaps me bojë të padukshme! – Caroline

Djeco
Availability:

S’ka stok


Mosha: 6 vjeç

Keni një mesazh sekret për të ndarë me dikë?

Ky stilolaps magjik përdor bojë transparente dhe shkrimi duket vetëm nën rrezet UV, fshehur në krye të stilolapsit!

Punon me bateri të tipit 3 LR44 HD – të përfshira.

***
Zgjidhni artikuj kancelarikë për fëmijë cilësor dhe jo toksike nga Djeco! 

 

350L

Sold out!

Përmasa 15 cm
Mosha

Marka

Siguria

Bërë nga materiale jo toksike, bojra jo-toksike, sipas rregulloreve EN71 & ASTM të Bashkimit Europian.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Stilolaps me bojë të padukshme! – Caroline”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…